Digital Lovers Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Българският форум за дигитално изкуство


You are not connected. Please login or register

Галин

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Галин  Empty Галин Сря Сеп 14, 2016 4:17 am

Cleopatra

Cleopatra

Галин  Galin

Галин е най-самобитната звезда от младото поколение изпълнители в музикална компания "Пайнер". Гласът му е широкодиапазонен, специфичен тенор с уникална бленда. Определенията за него варират от "момчето със сърце" до "лошото момче на попфолка".
Галин Петров Гочев е роден на 12 март в град Добрич в музикантско семейство, като наследява музикалния талант от баща си и дядо си, които са народни музиканти. Завършва средно музикално училище с профил ударни инструменти. Свири на пиано, ударни инструменти и ксилофон.
Професионалната му кариера стартира от дуета с Гергана "Първичен инстинкт", който се превръща в един от хитовете на лято 2011 година. С времето успява да наложи свой собствен музикален стил, като съчетава в песните си изпяване и рапиране, а към обичайното попфолк звучене прибавя елементи на рап, R&B, рок и пр. Освен отличен изпълнител, Галин е и автор на текста и музиката на голяма част от своите песни: "Един на брой", "Кажи ми да", "Случи се", "Вкусът остава",а на други е съавтор: "Все напред", "Само за минута", "С мене да вървиш" и други. Галин е и един от най-желаните изпълнители за съвместна работа, като има общи проекти с: Гергана, Кристиана, Камелия, Джена, Яница, Крисия D, Борис Дали, Валя и др.

Награди
2014 - Годишни награди на ТВ „Планета“ - Най-прогресиращ изпълнител
2014 - Годишни награди на ТВ „Планета“ - Оригинално присъствие на клубна сцена
2014 - Награди на фолк клуб „Revue“ - Прогрес на 2014 година
2014 - Награди на „Cotton club“ - Певец на годината
Концерти зад граница
Испания, Македония, Белгия, Холандия, Великобритания
Мегаизяви
През лятото на 2014 г. Галин е един от най-горещо аплодираните изпълнители на националното турне на "Пайнер"

Песни /самостоятелни, дуетни, триота, featuring/
Първичен инстинкт
Да владееш мъж
Стреляй
Случи се
Вкусът остава
Няма да боли
Момче без сърце
Колко много
Все напред
Между нас
Все си ти
Само за минута
С мене да вървиш
Твоите думи
Сменям ти адреса
Роклята ти пада
Кажи ми да
Барабанче
Един на брой
Парата ако хвана
Аз съм Дяволът
Коледа
Нека да е тайно
Ще остана
Готина кола
На Египет Фараона

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите