Digital Lovers Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Българският форум за дигитално изкуство


You are not connected. Please login or register

Преслава

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Преслава Empty Преслава Сря Сеп 14, 2016 9:42 am

georgex

georgex

Преслава FNWhJNQ

Преслава

Преслава е най-актуалното откритие на "Пайнер" през последните години. Притежава уникален глас с огромен диапазон. Владее перфектно гласа си и е способна практически да изпее всичко. Благодарение на гласовите си възможности е в състояние да пресъздаде от ярко лирични до силно драматични музикални партии. Преслава пее всичко от попфолк през български народни песни до поп, рок, джаз.

Издадени албуми

2004 - "Преслава"
2005 - "Дяволско желание"
2006 - "Интрига"
2007 - "Не съм ангел"
2009 - "Пази се от приятелки"
2011 - "Как ти стои"
2013 - "Златните хитове на "Пайнер" 16 - Преслава"
2014 - "Хитовете на Преслава Mр3"

Награди

2004 - Македония, Фолк фест "Валандово" - специална награда за чуждестранно участие.
2004 - Македония, "Охридски трубадури" - Награда за дебют.
2004 - Годишни награди на "Нов фолк" - Откритие и дебют на годината.
2004 - Годишни награди на ТВ "Планета" - Награда за дебют.
2005 - Годишни награди на ТВ "Планета" - Хит на годината за песента "Дяволско желание" и награда за най-бързо проспериращ изпълнител.
2005 - Годишни награди на "Нов фолк" - Хит и албум на годината - "Дяволско желание".
2006 - Годишни награди на ТВ "Планета" - Певица на 2006 г., Песен на 2006 г. - "И когато съмне", Награда на сп. "Нов фолк" за дуета с Борис Дали - "Първи в сърцето".
2006 - Годишни награди на "Нов фолк" - Певица на годината, Песен на годината "И когато съмне", Албум на годината "Интрига", Най-добри студийни изпълнения, Дуетна песен - "Първи в сърцето" с Борис Дали.
2007 - Годишни награди на ТВ "Планета" - Певица на 2007 г., Песен на 2007 г. - "Лъжа е".
2007 - Годишни награди на "Нов фолк" - Певица на годината, Албум на годината "Не съм ангел".
2008 - Годишни награди на ТВ "Планета" - Певица на 2008 г., Албум на 2008 г. "Не съм ангел", Най-артистично присъствие на изпълнител във видеоклип "Новата ти".
2008 - Годишни награди на "Нов фолк" - Певица на годината, Най-добро изпълнение на живо, Песен на годината "Новата ти".
2009 - Годишни награди на ТВ "Планета" - Певица на 2009.
2009 - Годишни награди на ТВ "Планета" - Албум на 2009.
2009 - Годишни награди на ТВ "Планета" - Дуетна песен.
2009 - Годишни награди на сп. "Нов фолк" - Албум на годината.
2009 - Годишни награди на сп. "Нов фолк" - Певица на годината.
2009 - Годишни награди на сп. "Нов фолк" - Вокална формация на годината.
2010 - Годишни награди на ТВ "Планета" - Дует на годината - "Пия за тебе".
2010 - Годишни награди на ТВ "Планета" - Изпълнител с най-много концертни участия.
2010 - Годишни награди на сп. "Нов фолк" - Певица на годината.
2010 - Годишни награди на сп. "Нов фолк" - Дует на годината - "Пия за тебе".
2011 - Годишни награди на ТВ "Планета" - Певица на годината.
2011 - Годишни награди на сп. "Нов фолк" - Певица на годината.
2011 - Годишни награди на сп. "Нов фолк" - Специална награда за изключителни постижения.
2011 - Годишни награди на сп. "Нов фолк" - Специална награда за глас №1.
2012 - Годишни награди на ТВ "Планета" - Музикален идол на годината.
2012 - Годишни награди на ТВ "Планета" - Посланик на българската музика зад граница.
2013 - Годишни награди на ТВ "Планета" - Песен на годината - "Режим неприлична".

Мегаизяви

Участва във всички издания на националното турне на телевизия "Планета" от 2005 до 2014 година.

Концерти зад граница

Гърция, Турция, Македония, Испания, Белгия, Великобритания, Германия, Кипър, Австралия, САЩ.

Хитове

"Дяволско желание", "Финални думи", "Завинаги твоя", "Тази нощ безумна", "Обичам те", "Нямаш сърце", "Горчиви спомени", "Мразиш ме", "Нямам право", "Лъган си и ти", "Мили мой", "Безразлична", "Когато съмне", "Лъжа е", "Водка с утеха", "Не съм ангел", "Мъж на хоризонта", "Последен адрес", "Моят нов любовник", "Пет промила любов", "Червена точка", "Бързо ли говоря", "Новата ти", "От добрите момичета", "Зле разпределени", "Силните мъже", "Феномен", "Усещане за Мерилин", "Пази се от приятелки", "Дишай", "Пия за тебе", "Жените след мен", "Как ти стои", "Мръсно и полека", "Като за финал", "Лудата дойде", "Разкрий ме", "Правено е с друг", "Бутилка", "Скоро", "Няма да съм друга", "Режим неприлична", "Пиши го неуспешно", "Моето слабо място".

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите